שרה יקרה,

אין לי מילים.. אני כל- כך שמחה שהתחלתי את הליווי איתך. לא רק שפתרתי את הקונפליקטים עם עצמי, פתרתי את התקשורת עם בנותיי, אני מרגישה סיפוק ותחושת ערך עצמי. החיים שלי השתנו לבלי הכר.

קיבלתי מימך כלים אפקטיבים וישימים ואני יודעת להשתמש בהם בכאן ועכשיו.

אני משתמשת בהם על בסיס יומי. את נותנת את כל כולך .

לא יודעת היכן הייתי עכשו אם לא הייתי מקבלת החלטה להיכנס לתהליך ליווי איתך.

מחכה למוצרים והדרכות נוספים שלך

תודה מכל הלב

ע.י

_____________________________________

 

אני אתחיל ואציין שאם שרה לא הייתה נכנסת לחיי רוב הסיכויים שהייתי גרושה ואומללה אבל...

הכל התחיל לפני כחצי שנה ששרה העלתה פוסט מהמם בפייסבוק שחברה שלי עשתה לייק ומשם הכל היסטוריה.

שרה הבינה מתגובתי לפוסט כי אני במצוקה, לא חשבה פעמיים ומיד ביקשה ממני מספר טלפון ויצרה עימי קשר.

ומאותו הרגע חיי קיבלו תפנית. מכל הבחינות. למדתי למשוך טוב להודות על כל מה שיש וכמובן להגשים את המשאלות שבליבי ולהביא אותן עד אליי.

אז אם אתם במבוי סתום או סתם מחכים להושטת יד = שרה זאת הכתובת.

היא תלווה אותך כל צעד , תדאג תחבק תפרגן ותעטוף בכל שניה ובכל צעד.

היא מלאך בדמות אישה שאזכור כל חיי ואין ספק שאאמץ את הנוכחות שלה בחיי לנצח.

בהצלחה לכולם , תאמינו בטוב ויהיה טוב יותר נכון יהיה מצויין כי שרה תדאג לכך.

 

ליטל לוי-ראשון לציון

_____________________________________

 

הגעתי אלייך עם מחשבה  שאין יותר מה לעשות.. ואני מתגרשת ומפרקת את המשפחה. אני חייבת לך את הנישואין שלי. שרה , את מלאך.. לימדתי אותי לראות את עצמי, להעריך  את האני שלי,  לדעת גם לקבל, לעבור מתודעה של קורבן לתודעה של אור ושפע. את אור גדול. וכיף להתחמם באור שלך, ממליצה בחום.

ל.ל.

_____________________________________

 

שרה יקרה,

חייבת להעלות שיר הודייה ומכתב תודה לך אישה נפלאה, מיום שהכרתיך חיי השתנו, את האור והשפע בהתגלמותו. את הראית לי את האור שבקצה המנהרה. את זו שהיה לה את הסבלנות והסובלנות. את זו שחיזקת. עודדת, טיפלת בדרך הייחודית והמיוחדת רק לך. את ליטשת אותי ואני בהחלט מרגישה יהלום שידך כל פעם מבריקה אותו מחדש. שומרת על פנימיותו,דואגת שיפיץ מאורו.

את ייחודית ומיוחדת, רגישה ומלטפת. להיות איתך ואצלך בטיפול זו לא חובה זו זכות. וכך כל אחד מרגיש זכות קיום ביקום הזה. את מחזקת אותנו ונותנת לנו מתנה נפלאה איך לחיות חיים נפלאים על פני האדמה.

לך מגיעה תודה ענקית שאת קשובה גם ממרחקים ותמיד מרגישים שאת הכי קרובה לליבנו. את ניגבת לי את הדמעות והרשית לי לבכות ולהוציא את כל התחושות הרעות ומילאת בתוכי רק תקוות ואהבה לחיות. אוהבת אותך שרה אור ושפע.

 

אליס לוי - פתח תקוה

_____________________________________

 

התאהבתי בשרה המקסימה דרך תמונת הפרופיל . היא עזרה לי רבות להגיע לשלוה פנימית אחרי 45 שנה של סבל וחוסר רצון לעזור לעצמי. בזכותה קיבלתי את עצמי מחדש, ולמדתי לאהוב את עצמי. בזכותה למדתי המון דברים. השיעורים, התרגילים והטיפול המסור שהעבירה לי ברוגע שלה, באהבה הגדולה שלה, בטיפול המסור שהעבירה לי. אני מאושרת יותר, אני רגועה יותר, אני אוהבת את עצמי כי מורת דרך לחיים טובים לא היתה לי כמוה. ממליצה בחום ואהבה רבה.

קלריס בן עמי-קרית אתא

_____________________________________

 

שרה יקרה,

מלאך בדמות אדם, הגעת לחיי בדיוק כשהייתי כל-כך מבולבלת. הייתי בצומת דרכים ולא ידעתי לאן פניי מועדות. מפוחדת לגמרי.. כמעט מהכל..

בציפיה ליום המיוחד הזה, בו את ואני משני עברי קו הטלפון, ואני במשך שעתיים ואף יותר, קשובה לך. לא הרגשתי איך הזמן עובר ושמעתי כל מילה שיצאה מפיך ברוב קשב, בקולך הנעים הורדת את מיפלס החרדה שלי בדרך כל כך נעימה.

בדינמיקה שהיתה בינינו , ולא דומה לשום מפגש שהיה לי עד כה עם איש מקצוע כזה או אחר. את היית שם בטיפול לגמרי. כל כולך ברצון לגרום לי להרגיש טוב. בצורה מקצועית ביותר. כל מיפגש אינו דומה לשני, ותמיד הסתיים בדמיון מודרך, שגרם לי להפליג לארץ אחרת ולהרגיש הכי טוב.

אחרי מפגש כזה עימך, ידעתי כיצד לפעול והרגשתי הרבה יותר בטוחה בצעדיי. בזכותך למדתי להעריך את עצמי, לאהוב את עצמי ולא לתת לדברים שליליים לחדור אליי. למדתי להשתמש במילים חיוביות וכן להודות על דברים טובים שקרו בדרך וכל זה ב-8 מיפגשים. בטוחה שאמשיך להיות איתך בקשר, לעדכן ולקבל עוד כלים להמשך דרכי.

ממליצה בחום לכל מי שמעוניין בטיפול מקצועי, נעים, עם ידע נרחב וכלים מאד משמעותיים לחיים טובים יותר והכלב אוירה קסומה.

חיבוק ענקי ואוהבת

 

פועה גלסקו- מיתר

_____________________________________

 

 

 

 

 

לקוחות מספרים​

מרכז לטיפול בפוסט טראומה והכשרת מטפלים

054-9118681​

saradvr1960@gmail.com​